Fiyata Göre Filtrele
Kategoriler
Markalar

Tıbbi & Visko Yataklar

Kalite, Modernlik ,Fonksiyonellik,Konfor,Estetik ve Tasarım…
Hepsinin bir arada olduğu Koleksiyonumuz  ile sizleri en iyilerle tanıştırıyoruz. Avrupa standartlarında üretim yapan tamamı YERLİ Üretim ürünleri araştırıp sizler için bunları en uygun fiyatlarla sunabilmenin haklı  gururunu yaşayan EKİBİMİZ ,tüm İhtiyacınız olan ürün ve modelleri kendi evlerine seçer gibi seçer  ve beğeninize sunar.Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyime dayanarak kendi Evimizde kullanmayacağımız hiç bir model ve ürünü beğeninize sunmayız.....

 
VİSKO YATAKLAR
 
Visco Elastic "memory foam", 1960'lı yıllarda Amerikan Uzay Araştırma Dairesi ( NASA ) tarafından astronotların seyahatleri sırasında omurgaya binen yükü ve basıncı azaltmak için geliştirilmiştir. Yıllar sonra kullanılabilmesi için endüstri ortamına sunulmuştur.

Türkiye'de konusunda ilk ve tek olan firmamız yaptığı ar-ge çalışmalarının sonucunda, Dünyada yatak ve yastık anlayışını değiştiren Visco Elastic malzemeyi 14 yıldır ürünlerinde kullanmaktadır. Firmamız, üretim sistemi ve kalitesi ile diğer firmalardan ayrılmakta ve sizlere daha iyi ürünler sunmak için durmaksızın çalışmaktadır.

Firmamız ürünlerini özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visco Elastic malzemeden tek tek imal etmektedir. Ürünlerimizin imalatında kalıp sistemin ve yüksek yoğunluklu malzemenin tercih edilmesi, kullanım konforunu arttırdığı gibi, ürünün ömrünüde uzatmaktadır. Yatak ve yastıkta sınırsız model ve kılıf seçeneği yelpazesine sahip olan firmamızda "Mutlaka herkese göre bir yatak ve yastık vardır." diyoruz.

Ürünlerimizin imalatında kullanılan Visco Elastic malzeme, açık hücreli ve akıllı bir malzemedir. Basınç azaltıcı ve hafıza özelliğine sahip olan Visco Elastic malzemeden oluşan yataklarımız, içeriğindeki hafıza hücreleri sayesinde, vücut ile temas ettiği anda ısı ve ağırlığa bağlı olarak hareket etmeye başlar ve bu hareket yatak vücudun şeklini alana kadar devam eder.

Vücuda tam uyum sağlayan, gördüğü boşlukları dolduran yataklarımız basıncı en aza indirerek kan dolaşımınızın düzenlenmesine, eklem ağrılarınızın giderilmesine ve omurganızın doğru bir çizgide kalmasına yardımcı olur. Aynı malzemeden üretilen yastıklarımız ise aynı sistem ile imal edilmektedir. Yastıklarımız kullanım esnasında boyun ve omuz kaslarını destekleyerek, olası ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Bu üstün özelliklerinden dolayı, Visco Elastic malzemeden üretilen yatak ve yastıklarımız hem yurtiçinde hem de yurt dışında sağlığına önem veren birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.