Fiyata Göre Filtrele
Markalar

Düğün Paketimiz  Sizler için özel olarak hazırladığmız bir koleksiyondur.  2016 koleksiyonumuzda en çok beğenilen ürünlerimizin kombinasyonudur.Modern ve avangart çizgileri bünyesinde bulunduran şık bir kombinasyondur.Paket alımlarımız da baza ve full ortopedik yatak hediyemizin yanında  BALAYI TATİLİ ,Eksiksiz bir KIR DÜĞÜNÜ tercihi yada VESTEL çeyiz paketmiz hediye.Dilediğiniz hediye seçeneğini seçmek size kalmış.

Balayı Tatili hediyemiz Pegasus Hava yolları ile 2 kişilik gidiş geliş ve her şey dahil olarak hazırlanmıştır. Ayrıca tüm transferler ve ücretler firmamız tarafından karşılanmaktadır.Size sadece bavulunuzu hazırlamak kalıyor.2gece 3gün her şey dahil paket.Yada ulaşım hariç 3 gece 4 gün balayı tatili.

Kır düğünü paketimizi tercih ettiğiniz takdirde İzmir'in en güzel Banquet salonlarından Topkapı Garden yada Kaynaklar Green Park Kır düğün salonlarında hafta içersinde dilediğniz günü seçiyorsunuz.300 Kişilik tüm ayrıntıları düşünülmüş olan organizayonumuz için hiç bir ücret ödemiyorsunuz.Size sadece evet demek kalıyor.

 

Vestel Çeyiz Paketi:Dileyen çiftlerimize teknoloji devi VESTEL  Çamaşır,Bulaşık Makinesi ve Led TV den oluşan çeyiz paketi hediyemiz olsun.(1500 TL lik hediye çeki)

Bu güzel gününüzde sizinle olmaktan mutluluk duyacak olan ekibimiz ile sizleri en yakın şubelerimize bekliyoruz..

''1980 Yılından Beri Sizlere Hizmet Etmenin Haklı Gururunu Yaşıyoruz...''