Ticari hayatına 1980 yılında kurucumuz Ali SİVRİ tarafından aktif pazarlama ile başlayan şirketimiz, sağlam temeller üzerine kurulmuş , değerlerine sahip çıkan örnek bir aile şirketidir. Şirketimiz dünden bugüne müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmette kalite anlayışını her zaman ön planda tutmuştur. Siz değerli tüketicilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün yeni ürün ve markaları ürün yelpazemize ilave etmekteyiz.

Misyonumuz; sadece evinizin rahatlık ve konforuna sağlayacak ürünleri bir araya getirmek değil, tarzınızı zevkinizi yansıtan yaşam alanları yaratmak ve en iyi kalitedeki ürünü en iyi fiyatlandırma ile size sunmaktır.

Vizyonumuz; Tasarımlarımız, çizimlerimiz ve pazar araştırmaları ile ev dekorasyon trendlerine yön veren,üretim ve ürün kalitesiyle global ölçüde markalaşıp ülke ekonomisine istihdam sağlamak ve tüketicilerin bütçesine katkıda bulunan bir firma olmaktır.

Çevre duyarlılığımız; Ürünlerimizi sunduğumuz insana ve onun yaşam alanı olan dünyaya değer veriyoruz.Bu günün insanlığı kadar gelecek nesillerinde böylesine sağlıklı bir dünyayı hak ettiğini düşünüyoruz. Bunun için kullandığımız hammaddelerimizde doğaya ve insan sağlığına dost olan E1 standartlarında hammaddeleri tercih etmekteyiz. Yarının dünyası için doğal kaynakları bilinçli kullanıp, çevreyi kirletici unsurları ve atıkları kontrol altında tutmayı tüm üretim projesinde öncelik halinde kabul etmekteyiz. Sektörde 30 yıllık tecrübe deneyimimizin yanında teknolojinin getirmiş olduğu olanakları da kullanıyoruz. Sonucunda en iyi kalitedeki ürünleri aracısız ve risksiz bir şekilde beğeninize sunuyoruz. Bize güç veren müşterilerimizin memnuniyetidir, Tüketicilerimizi anlıyor,ihtiyaçlarını biliyor ve onları memnun etmek için çalışıyoruz

'Yıllardır size hizmet etmenin haklı gururunu yaşıyoruz, Bu haklı gururu yaşamaya devam edeceğiz'

Sivriler mobilya mağazaları şu anda sahip olduğu 8 şubesi ile siz değerli tüketicilerimize hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.