* Firmamızın anlaşmalı olduğu bankalarla taksitli alışveriş imkânı sunulan kredi kartları ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz.

Sipariş süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil, kredi kartı onay bilgisinin alındığı ya da sipariş tutarının havale/EFT ile hesaplarımıza geçtiği andır. Havale/EFT ile yaptığınız ödemelerde, işlemlerinizin hızlanması için lütfen, banka dekontunun açıklama kısmına Sipariş Numaranızı yazınız ve 0232 439 21 26 numaralı fax'a dekontu gönderiniz. 

Hafta sonları hariç 3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

Cumartesi günleri saat 13:30' dan sonra verilen siparişleriniz, ödeme bilgisinin onayını takip eden pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve bayram günlerine rastlayan siparişleriniz de ödeme bilgisinin teyit edilmesi durumunda takip eden ilk iş günü alınmış kabul edilir.

İzmir İçi Teslimat

İzmir içi 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir. 300TL altı ürünlerin kargosu için destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Türkiye'nin 81 il merkezine ücretsiz teslimat

İzmir dışı teslimatlarda Türkiye geneline dağıtım yapan (ARAS , MNG , YURTİÇİ , kargoları gibi.) kargo firmalarının fiziki şartları Mobilya taşımaya uygun olmadığından ve ürün teslimatında doğacak (kırılma,hasar vb.) sorunlara karşı ürünleri sigortalama sorumluluğunu yerine getirmemesinden dolayı firmamız Türkiye geneline mobilya dağıtımı yapan ,konusunda uzmanlaşmış nakliye firmalarını tercih etmektedir ve ürünlerimiz sigortalı olarak teslim edilmektedir. Bu firmaların nakliye amaçlı kullandıkları araçlar çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların büyük oluşları ve yük yüksekliklerinden dolayı girememe gibi durumlarla karşılanabiliniyor. Genellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Bahsi geçen nakliye firmalarımız ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize en yakın noktalara teslim edebilmektedirler. Bunlar dışındaki oluşabilecek her hangi bir sıkıntıda satış temsilcisi arkadaşlarımıza dönerek bilgi ve destek alabiliriz.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda varsa ve
- teslimat İzmir içine olacaksa ortalama 3 iş gününde,
- teslimat İzmir dışı diğer şehirlere olacaksa ortalama 7 iş gününde size teslim edilebilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarımızda hazır değil ve
- teslimat İzmir içine olacaksa ortalama 10 ila 25 iş gününde,
- teslimat İzmir dışı diğer şehirlere olacaksa ortalama 14 ila 29 iş gününde size teslim edilebilecektir.

Yurtdışı siparişleri 30 ila 45 iş gününde teslim edilebilecektir.

Not: İleri Teslimat sistemimiz bulunmaktadır. Bu çerçevede sipariş ettiğiniz
ürünleri dilerseniz 3 yıl sonraki bir tarihte de teslim alabilirsiniz.

Önemli Not: Erken teslimat veya gecikme durumlarında size bilgi maili gönderilir veya telefon edilebilir.
Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri Sipariş Takip menüsünden takip edebilirsiniz.

Yukarıda bahsi geçen nedenlerden dolayı yaşanabilecek olan tüm gecikme ve problemlerden dolayı göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı şimdiden teşekkür eder,

Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

İlçeler ve diğer yerler için teslimat ücreti ürüne ve gideceği yere göre değişmektedir.
Detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden yada destek hattımızdan temin edebilirsiniz.