Fiyata Göre Filtrele
Markalar

 

Avangart & Klasik Yemek Odaları

   Kalite, Modernlik ,Fonksiyonellik,Konfor,Estetik ve Tasarım…

Hepsinin bir arada olduğu Koleksiyonumuz  ile sizleri en iyilerle tanıştırıyoruz. Avrupa standartlarında üretim yapan tamamı YERLİ Üretim ürünleri araştırıp sizler için bunları en uygun fiyatlarla sunabilmenin haklı  gururunu yaşayan EKİBİMİZ ,tüm İhtiyacınız olan ürün ve modelleri kendi evlerine seçer gibi seçer  ve beğeninize sunar.Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyime dayanarak kendi Evimizde kullanmayacağımız hiç bir model ve ürünü beğeninize sunmayız....
.

    Hayal sınırlarını zorlayan, şık tasarım ve farklı fonksiyonlar ile  karşınıza çıkan Mobilya  takımları bazen boyutları,bazen ölçüleri, bazen fonksiyonelliği bazen de kuşkusuz cazibesi ile tercih sebebidir.Teknolojinin yaşamımızın her alanına katmış olduğu yenilikler şüphesiz Mobilya Modellerimizede farklı boyutlar kazandırmıştır.Tasarım,cila,CNC,aksesuar, gibi mobilyanın temel taşlarında ki gelişmeler modellerimizin çoğunda farkını göstermektedir. Tüm ihtiyaçlara karşı çözüm üreten Ekibimiz  birbirinden güzel Mobilya Modelleri ile gözleri kamaştırmaya devam ediyor.Bu kategorimizde Mobilya modellerimize keyifle göz atabilirsiniz.Ayrıca  geniş kataloğumuzdan oturma grupları,duvar üniteleri modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alabilir,kişiye özel modeller ve ürünler hakkında daha detaylı bilgilere Canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz.Günün her saati sizin sorularınızı cevaplamak için bekliyoruz . Her ekonomiye uygun fiyatlarda olan ürünlerin yanı sıra çeşitli ödeme ve vade seçenekleriyle de daha da kolay bir hale getirdik. Mobilya fiyatları konusunda son derece iddialı olan SİTEMİZ sadece en iyi koltuk fiyatları ya da belirli bir üründe hesaplı fiyatları ile değil tüm mobilya gurubu altında bulunan her ürün için yüksek kaliteyi en iyi fiyatlar ile bulabileceğiniz adresiniz.

AVANGARDE MOBİLYA
Söyleniş biçimiyle avangard, avangart ya da avangarde şeklinde adlandırılan kelimenin mobilya  tasarımlarında ne anlama geldiğini ve ne tarz mobilyaların avangarde sınıfına gireceğini sizlere paylaşalım...

 Avangarde Nedir?
Avangarde kelimesinin esas tanımı anlamı: kendi kimliğini kaybetmeden hayal gücünü deneyimlerinle genişletmek veya tarihsel gelişim sürecinde; modernizimle gelen sanatı günlük hayatla birleştirme çabasıdır. Avant Garde kelimelerinin birleşiminden oluşan bir Fransızca deyimdir. Burjuvanın hayatımıza soktuğu ve birçok farklı alanda kullanılan Avand Garde içerik anlamıyla toplumu değil de sanatı simgeler. Biz, her nekadar konumuz gereği avangarde mobilyaları anlatsak da bu tarzın birçok alt kanadı vardır. Konstruktivistler, fütüristler, sürrealistler, dadacılar v.s gibi. Ayrıca resim, edebiyat, müzik, sinema gibi birçok alanlarda da avangarde teriminin içerisine yerleşecek sanat eserleri bulunmaktadır. Avant Garde Modernizmin iç içe geçtiği yaşam alanlarından halka ulaşmaya çalışır. Yani moderndir. Aslında halka ulaşma çabasında da değildir ama sanat içinde halkın kendini bulmasını ister. Bu tanımlamadan sonra gelelim Avant Garde mobilya ya da İngilizcesi ile Avant Garde Furniture deyiminin ne anlama geldiğine..

Avant Garde Mobilya.. Şüphesiz Avant Garde mobilya modern anlayışın minimalist çizgilerle birleştiği, klasik mobilyanın sadeleştirilmiş, sanatsal ufak detaylarla, hafif ve abartısız oyma veya sadece bir objenin ürünün herhangi bir yerinde temsil edildiği bir çizgiye sahip olan mobilya grubudur. Örneğin Avangarde yatak odası takımının kulpları yerine gül oyması koyarak mobilyada sanat ve sadeliği bir arada sunabilirsiniz. Avangarde Mobilya anlayışında önemli olan sanatsal biçimde öze yapılan içsel bir kavrayıştır.